Full-Stack/Back-end PHP Developer

  • Brno

Pracovní místo ( Full-Stack/Back-end PHP Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Popis práce
Hledáme vývojáře PHP Full Stack s důkladnou znalostí o systému Laravel, který bude zodpovědný za správu back-end služeb a výměnu dat mezi serverem a uživateli. Hlavním zaměřením bude vývoj veškeré logiky na straně serveru, definice a údržba centrální databáze a zajištění vysokého výkonu a odezvy na požadavky na front-end. Budete také zodpovědní za integraci předních prvků postavených vašimi spolupracovníky do aplikace. Proto je také nezbytné základní pochopení technologií front-end.

Odpovědnosti
Integrace uživatelsky orientovaných prvků vyvinutých front-end vývojáři
Vytvářejte efektivní, testovatelné a opakovaně použitelné moduly PHP
Řešení složitých problémů s výkonem a architektonické výzvy
Integrace řešení ukládání dat MySQL (MariaDB)

Dovednosti a kvalifikace
Kultury DevOps
Zkušený s PHP / Laravel webovou aplikace
Zkušenosti s vývojem aplikací RESTFul API a ladění výkonnosti ve velkém měřítku
Zkušení s TDD, automatizovaným testováním a PHPUnit
Porozumění zásadám zásadního návrhu (SOLID)
Základní znalost technologií front-end, jako je JavaScript, HTML5 a CSS3
Pochopení přístupnosti a souladu s bezpečností
Silná znalost společného PHP nebo webového serveru využívá a jejich řešení
Zkušenost s ověřením uživatelů a autorizací mezi více systémy, servery a prostředí
Znalost omezení PHP jako platformy a jejího řešení
Vytváření schémat databáze MySQL, které reprezentují a podporují obchodní procesy
Zkušený s verzí Git
Zkušenosti s nástroji pro správu úkolů Jira
Volné místo full-stack/back-end php developer pro lokalitu Brno.