Simona Žilková

Pokladní, obsluha ČS

Odeslat

Pracovní náplň
Zájemci mohou poslat životopis na email: shell8156@csshell.net, zavolat na tel. číslo 777 794 672, nebo se dostavit osobně v pracovní dny mezi 8,00 - 15,00 na ČS Shell, Štouračova 1a, Brno Bystrc
Práce na pokladně, nabídka zboží, doplňování zboží, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík.
Mzda 19.000,-Kč + odměny
Nástup ihned.
Volné místo pokladní, obsluha čs pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 02. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní, obsluha ČS

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Simona Žilková
Ulice: Štouračova 1154
Město: Brno
PSČ: 635 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Derkach
E-mail: shell8156@csshell.net
Telefon: +420 777 794 672

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Simona Žilková