Prodavač/ka-pokladní

Pracovní místo ( Prodavač/ka-pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, p.p. na dobu 1 rok s možností prodloužení na neurčito
Nabízíme: Stravenky, příspěvek na dovolenou a vánoce
Kontakt: p. Krocová, tel.: 702288953, e-mail: lheniceatflosman.cz
Volné místo prodavač/ka-pokladní pro lokalitu Lhenice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Účetní všeobecný + zpracování mzdové agendy PRVNÍ KONTAKT EMAIL: nyklova@druzina.cz . Plný pracovní úvazek.Po domluvě lze i na zkrácený na DPP Požadujeme: - min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru - praxe mzdové účetní min. 3 roky; znalost mzdových předpisů a zákoníku práce; - znalost ...
DRUŽINA, spol. s r.o. Dačice, Inzerováno před 5 dny

RECEPČNÍ V HOTELU CIZ Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici recepční/ho se znalostí AJ. Požadavky: - praxe na pozici recepční výhodou - znalost AJ - příjemné vystupování, upravený vzhled, spolehlivost, loajalita, - trestní bezúhonnost Základní popis práce: - check-in, ...
CG1 Invest s.r.o. Písek, Inzerováno před 5 dny

ASISTENT/KA PRODEJE V PAPÍRNICTVÍ McPen Náplň práce: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny Požadujeme: středoškolské vzdělání, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné ...
VersaCo s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 5 dny