ERP konzultant

  • Střelice

Pracovní místo ( ERP konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem

Společnost agriKomp Bohemia postavila v ČR a na Slovensku více než 90 bioplynových stanic (BPS), v současné době se zaměřuje také na realizace zemědělských staveb. Zavádíme nový informační systém ERP a potřebujeme někoho, kdo nás podpoří!

Náplň práce
o podpora a administrace ERP systému společnosti a spřízněných firem v rámci skupiny
o komunikace s externím dodavatelem systému a interními klíčovými uživateli
o analýza a návrh řešení požadavků uživatelů systému
o udržování aktuálnosti funkcionalit systému a jejich propojení
o zpracovávání nových požadavků na ERP systém ze všech firemních středisek
o customizace systému a reportů
o školení, podpora uživatelů systému, testování a tvorba dokumentace a návodů
o hledání nových způsobů, jak automatizovat interní procesy v ERP

Požadované zkušenosti / znalosti:
o praxe a zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
o analytické myšlení, aktivní a systematický přístup k pracovním úkolům
o efektivní využívání vhodných Office nástrojů (word, xls, MS Project, ppt)
o zájem a schopnost prosazovat změny
o komunikativní znalost NJ nebo AJ
o vysoká míra vlastní iniciativy

Nabízíme:
o prostor pro vlastní realizaci a sebeuplatnění v rámci skupiny spřízněných firem
o odpovídající finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod (stravenky, firemní vzdělávání, po roce práce 5 týdnů dovolené + 1 den zdravotního volna)
o příjemné pracovní prostředí v profesionálním týmu

Místo výkonu práce: Ostopovická 756/10, 664 47Střelice u Brna a celá ČR
Volné místo erp konzultant pro lokalitu Střelice.