POMOCNÝ PRACOVNÍK STŘEDISKA EKOLOGICKÉ VÝCHOVY

  • Hejnice

Pracovní místo ( POMOCNÝ PRACOVNÍK STŘEDISKA EKOLOGICKÉ VÝCHOVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
- Podílí se na přípravě a vydávání stravy účastníkům vzdělávacích programů
- Podílí se na úklidu ubytovny a prostor sloužících k realizaci vzdělávacích programů
POŽADAVKY
- vyučení nebo zkušenost s vykonávanými pracemi
- přizpůsobivost, ochota
- kladný vztah k dětem,
- dobré komunikační dovednosti,
- vysoké pracovní nasazení,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
- způsobilost k právním úkonům
NABÍZÍME:
- zajímavou a kreativní práci ve stabilní krajské ekologicko-výchovné organizaci,
- 5 týdnů dovolené,
- zajištěné stravování formou stravenek,
- pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (1 rok), po jejímž uplynutí je možné na základě výsledků pracovníka prodloužení smlouvy na dobu neurčitou,
- platové zařazení do 4. platové třídy podle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády číslo 564/2006 Sb. v platném znění - dle vzdělání a praxe,
- nástup možný ihned nebo dle dohody
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo pomocný pracovník střediska ekologické výchovy pro lokalitu Hejnice.