Pomocný kuchař / pomocná kuchařka

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Pomocný kuchař / pomocná kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační přepoklady - minimálně základní vzdělání , SŠ/SOU- výuční list, praxe v oboru výhodou, ne podmínkou.
Další požadavky - zájem o dlouhodobou spolupráci, pracovní nadšení, flexibilita, trestní bezúhonost.
Náplň práce - mytí nádobí, pomocné práce na kuchyni, pomoc s přípravou pokrmů.
Pracovní doba: 7,00 - 19,00hod, 12hod směny - turnusový režim
Mzda je uváděna ve výši, které dosahuje po zkušební době.
Zázemí stabilní společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na stravování

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO-PÁ v 7-15,30hod.
Místo výkonu práce: Centrin CZ s.r.o., Náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou.
Volné místo pomocný kuchař / pomocná kuchařka pro lokalitu Zruč nad Sázavou.