prodavačka benzínové čerpcí stanice

Pracovní místo ( prodavačka benzínové čerpcí stanice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
13 - 14 plat. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky domluvit osobní schůzku.
Volné místo prodavačka benzínové čerpcí stanice pro lokalitu Litoměřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

prodavači na internetu Kontakt:e-mail: bambuksl.sro@gmail.com Náplň práce: nahrávání inzerátu na internetové stránky, poskytování podrobné informace zákazníkovi o zboží přes internet nebo telefonicky. Volné místo prodavači na internetu pro lokalitu Praha.
Bambuk s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Prodavači smíšeného zboží Místo výkonu práce: Víta Nejedlého č.p. 1298 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: tel.: 775 946 789, e-mail: vietvanb@gmail.com Plynulá vietnamština výhodou. Dále požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a ...
TEX-BO SHOP s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka MVP: Jeremiášova č.p. 1102/9, Stodůlky kontakt:ovat mailem kadrycz7@baumax.cz bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka. Pracovní náplň: starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování ...
BM ČESKO s.r.o. - 001 Praha, Inzerováno před 2 dny