Regionální obchodní manažer pro schody a parapety

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( Regionální obchodní manažer pro schody a parapety ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Tvorba cenových nabídek a návrh technického řešení
- Vyhledávání obchodních příležitostí v daném regionu
- Aktivní prodej svěřeného portfolia výrobků
- Komunikace se zadavateli a subdodavateli
- Běžná administrativa, reporting

Požadujeme:
- Zkušenosti s obchodní činností
- Dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost
- Organizační schopnosti
- Ochotu cestovat
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- Pozitivní přístup

Nabízíme:
- Zázemí české výrobní firmy s dvacetiletou tradicí na trhu
- Přátelský kolektiv
- Služební automobil, notebook, mobilní telefon
- Platové ohodnocení dle dosažených výsledků
- Možnost podílet se na vývoji nových výrobků
- Nástup dle dohody, možný ihned
Volné místo regionální obchodní manažer pro schody a parapety pro lokalitu Velká Bíteš.