zdravotní sestra/bratr

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( zdravotní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa:

-práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví
- podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy
- Prace v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně
- individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou

Nabízíme:

-Práci v jednosměnném provozu
-Náborový příspěvek ve výše jedné měsíční mzdy
-Podporu vzdělávání
-Služební mobil, PC a notebook
-Pracovní dobu formou pružného pracovního týdne, možnost sick days, možnost administrativní práce z domova

Požadujeme:

-Vzdělání pro výkon odbornosti 911 (všeobecná sestra) nebo 925 (sestra v domácí péči) ukončené, a nebo 914 (všeobecná sestra pro péči v psychiatrii) ukončené nebo alespoň započaté a probíhající
-Způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
-Nejméně jeden rok aktivní praxe ve zdravotnictví, optimálně buď v oboru psychiatrie, nebo v ošetřovatelské péči ve vlastním sociálním prostředí klienta
-Možnost pracovat alespoň na úvazek 0,2
-Schopnost týmové spolupráce
-Schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům
-Bezúhonnost
-Uživatelskou znalost práce s počítačem
-Uvítáme řidičský průkaz skupiny B

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis zaslaný nejpozději do 3. 3. 2019
Volné místo zdravotní sestra/bratr pro lokalitu Hradec Králové.