Pracovník OTK, zástupce mistra

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Pracovník OTK, zástupce mistra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Příjem a rozbory kovových materiálů ručním spektometrem,kontrola jejich kvality, expedice, alternace vážného - výkupce, zástupce mistra
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxi na vedoucí pozici, organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, znalost práce na PC, zdravotní stav k výkonu práce
- Nabízíme: ke mzdě motivační osobní ohodnocení dle dosažených výsledků, závodní stravování, 1 směnný provoz, možnost profesního růstu, nástup dle dohody - možnost ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p.Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Provýběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo pracovník otk, zástupce mistra pro lokalitu Kroměříž.