Mzdová účetní

  • Husinec

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• ÚSO vzdělání ekonomického směru
• praxi na pozici mzdová účetní
• znalost pracovního práva a mzdového účetnictví
• znalost anglického jazyka
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Pracovní náplň:
• vedení mzdové agendy

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• stabilitu veřejné výzkumné instituce
• pružná pracovní doba
• pět týdnů dovolené
• příspěvek na stravování formou stravenek
• příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb
• vzdělávání v rámci platné pracovněprávní legislativy, jazykové kurzy
• přátelský a příjemný kolektiv
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR
• nástup možný ihned nebo po domluvě

Místo výkonu práce: Řež u Prahy

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu svoboda@ujf.cas.cz.
Zasláním přihlášky do výběrového řízení na výše uvedenou pozici do Ústavu jaderné fyziky AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Tyto údaje budou sloužit pro výběr kandidátů při obsazování dané pozice a po ukončení výběrového řízení budou skartovány.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Husinec.