servisní technik - oblast Čechy a Moravskoslezký kraj

  • Hodonín

Pracovní místo ( servisní technik - oblast Čechy a Moravskoslezký kraj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Čajkovského 4235/47, 695 01 Hodonín.
Náplň práce: kontrola funkce zařízení, kontrola provedených prací na klimatizačních zařízeních v čistém průmyslu, malá administrativa související se servisem.
Požadujeme: VL nebo SŠ v oboru elektro slaboproud nebo chladící technika, TZB, ŘP sk. B, schopnost přijímat novinky a učit se jim - spolehlivost, samostatnost i práce v týmu, schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou.
Výhody, nikoli podmínky: elektrotechnická kvalifikace, vyhl. 50/§6 - vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru chlazení nebo praxe v tomto oboru vítána, oprávnění pro zacházení s chladivy
Nabízíme: mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy (možnost podílu na zakázkách), dlouholeté zajímavé zaměstnání, možnost i částečného úvazku, zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností (interní technická a manažerská školení), stabilní sympatický pracovní kolektiv, možnost praxe a zácviku v dalších odbornostech dle Vašeho zájmu, cestovní náhrady, 2 dny sick days, lidský přístup k pracovní době, příspěvky na sport a relaxaci.
Kontakt osobně, na tel. 774 017 139, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz
Volné místo servisní technik - oblast čechy a moravskoslezký kraj pro lokalitu Hodonín.