Pracovníci technické podpory

  • Poličná

Pracovní místo ( Pracovníci technické podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍCI TECHNICKÉ PODPORY
Nástup možný ihned!
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, výbornou znalost práce na PC, Správa LAN, WAN sítí, MS Office. Odpovědnost, komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce. Výhodou znalost anglického jazyka.
Náplň práce: příjem poruchových hlášení a jejich evidence. Naše terminály jsou vlastně počítače, proto potřebujeme, aby jste měli základní technické nebo IT zkušenosti. Náplní práce bude pomoc technikům, provozním a dalším lidem přímo v terénu, vzdáleným přístupem nebo po telefonu. Podstatné je problém vyřešit, případně ho posunout dál na zkušenější kolegy
Vaši nejjlepší kvalifikací je, když si zvládnete doma nastavit PC, wifi, poskládat počítač, pohrát si s kabely, všechno ostatní naučíme. Tým dohledového centra sídlí v samostatné kanceláři, kdykoliv se můžete na cokoliv zeptat. S evidencí požadavků Vám pomůže informační systém, občas vyjedete nějakou statistiku či report. Práce v nepřetržitém provozu (ranní 7:30 - 19:30 h, noční 19:30 - 7:30)
Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené
První kontakt: životopis zasílejte e-mailem: zamestnani@bonver.eu
ov. 29.3.19
Volné místo pracovníci technické podpory pro lokalitu Poličná.