Finanční účetní - zástup za hlavní účetní

  • Prachatice

Pracovní místo ( Finanční účetní - zástup za hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
VŠ nebo SŠ ekonomického zaměření, praxe v oboru min. 3 roky, dobrá znalost účetní a daňové legislativy, analytické myšlení, výborné organizační a komunikační schopnosti, výborná znalost práce na PC, znalost programu Helios výhodou, zodpovědnost, systematičnost, samostatnost, rozhodnost, pečlivý a aktivní přístup k práci, empatii a asertivitu.
Náplň práce: Komplexní účetní agenda včetně účtování přijatých faktur, zaúčtování mezd, kontrola skladových operací, měsíční závěrka skladů, kontrola saldokont na hlavní knihu, měsíční uzávěrky, měsíční daňové přiznání DPH, Kontrolní hlášení, spolupráce na ročních uzávěrkách a auditu, spolupráce na ročním přiznání k dani z příjmu PO.
Zaměstnanecké výhody:
Atraktivní smluvní mzda, dovolená nad rámec zákona, flexibilní pracovní doba, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, mateřská školka, příspěvek na penzijní a životní pojištění, poukázky do lékárny, závodní stravování, možnost ubytování

Kontakt: Bicanová Lucie, e-mail: bicanova@nempt.cz
Volné místo finanční účetní - zástup za hlavní účetní pro lokalitu Prachatice.