OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Východní čechy ( Pardubice, Hradec )

  • Písková Lhota

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Východní čechy ( Pardubice, Hradec ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: navazování obchodního a přátelského kontaktu se zákazníky, aktivní péče o stávající, tvorba nabídek;

Požadujeme: znalosti + dovednosti: SŠ technického směru, znalost práce s PC - Excel, Word, Outlook, IS K2 výhodou, ŘP B, znalost Aj, NJ výhodou, trestní bezúhonnost, přirozený obchodní talent, komunikační a prezentační dovednosti;

Nabízíme: prodej stavební mechanizace světových značek, úzká spolupráce se zkušeným obchodním zástupcem, možnost růstu, dlouhodobá perspektiva, po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou;

Výhody: firemní akce, školení, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook, služební vůz i pro soukromé účely;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo obchodní zástupce pro východní čechy ( pardubice, hradec ) pro lokalitu Písková Lhota.