IMSTAVEX s.r.o.

KUCHAŘ v závodním stravování

Odeslat

Pracovní náplň
Potravinářský průkaz
Řidičský průkaz sk. B
Praxe v oboru gastronomie minimálně 2 roky
Samostatnost
Hlásit se e-mailem na katerina.kurfirtova@imstavex.cz, zamestnani@imstavex.cz podmínkou, nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází
Volné místo kuchař v závodním stravování pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ v závodním stravování

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: IMSTAVEX s.r.o.
Ulice: Sportovní 522
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Kurfiřtová
E-mail: katerina.kurfirtova@imstavex.cz
Telefon: +420 602 697 505

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IMSTAVEX s.r.o.