Zdravotní sestra - pro zdravotní středisko věznice - (RD - zástup za rodičovskou

  • Vinařice

Pracovní místo ( Zdravotní sestra - pro zdravotní středisko věznice - (RD - zástup za rodičovskou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- odbornou způsobilost zdravotnického pracovníka k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle z. 96/2004 Sb.
- vzdělání ÚSO s maturitou
spolehlivos, pečlivost v pracovním nasazení,
bezúhonnost a dobrý zdravotní stav

Platové podmínky: 10. platová třída dle NV o platových poměrech zaměstnanců; platový stupeň dle dosažené praxe,

Pracovní doba: pondělí - pátek 6:45 - 15:15, pracoviště v dosahu MHD
smlouva na dobu určitou po dobu RD - zástup za rodičovskou dovolenou

Nabízíme:
dovolenou v délce pěti týdnů; pět dnů dodatkové a pět dnů Sick Day
možnost ubytování
příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu, sport, nebo penzijní připojištění, bezúročné půjčky
bezplatné využití posilovny a sauny a relaxační cvičení pro ženy v areálu věznice

K ústnímu pohovoru budou pozváni uchazeči, kteří splňují stanovené kvalifikační požadavky
U zaslaného životopisu je bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby
přijímacího řízení dle zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Bližší informace o průběhu přijímacího řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky,
případně osobně na výše uvedené kontaktní adrese:

Věznice Vinařice
Mgr. Jan Černý
Telefon 312291748;511
email: jcerny@vez.vin.justice.cz
Volné místo zdravotní sestra - pro zdravotní středisko věznice - (rd - zástup za rodičovskou dovolenou) pro lokalitu Vinařice.