Specialista controllingu

  • Bruntál

Pracovní místo ( Specialista controllingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46
SPECIALISTA CONTROLLINGU

Vybraný kandidát bude zodpovídat za:
- Zpracování a kontrola účetních a finančních dat/reportů pro reporting vedení skupiny
- Tvorba reportů na základě požadavků jednotlivých oddělení a entit
ve skupině
- Komunikace a úzká spolupráce s finančním oddělením a společnostmi
ve skupině
- Odpovědnost za reporting pro obchod, vedení zásob, výrobu, nákladová střediska
- Forecasting všech procesů
- Tvorba podkladů pro sestavení budgetů
- Controlling zásob, W.I.P.
- Reporting a tvorba zakázek CAPEX
- Provádění analýzy, sestavovat komentáře, navrhovat doporučení
a zlepšení

Po kandidátech požadujeme:

- SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenost s SAP-CO výhodou
- znalost anglického jazyka v písemné i mluvené podobě
- pokročilá znalost zpracování dat v MS Excelu
- schopnost práce v týmu
- analytické myšlení, pečlivost, velký důraz na detail, samostatnost
a flexibilita

Co Vám nabízíme:

- Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a znalostem
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu
- Odborné a jazykové vzdělání
- Zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění atd.)
Pracovní poměr na plný úvazek - zástup za mateřskou dovolenou min. na tři roky

Pružná pracovní doba.
Nástup možný 1.3 až 1.4.2019.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: info-bruntal@globaltungsten.com
nebo volejte 555 559 301 / 725 004 541

Upozorňujeme, že osobní data uchazečů o tato místa budou zpracována společností OSRAM Česk