METROLOG

  • Písek

Pracovní místo ( METROLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- provádění měření pomocí 3D měřící techniky
- řešení technických problémů
- vedení evidence měřidel
- dodržování metrologického řádu
- aktualizace interní směrnice o metrologii
Požadavky:
- SŠ technického směru
- zkušenost s 3D měřicí technikou, výběrem měřicích metod atd.
- čtení technických výkresů
- znalost norem kvality
- dobrá znalost práce na PC (Excel)
- komunikativní znalost AJ výhodou, nikoli podmínkou
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Nabízíme:
- Perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dovolenou, dětské tábory, měsíční a roční prémie, penzijní a životní pojištění, aj.)
- Jednosměnný provoz
- Plat: 25 000 CZK
- Smlouva na dobu určitou (1 rok), následně možnost přechodu na dobu neurčitou.
PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU DOMLUVIT SCHŮZKU na dkupkova@smomcz.eu
Volné místo metrolog pro lokalitu Písek.