Technik/technička bezpečnosti práce a požární ochrany

Pracovní místo ( Technik/technička bezpečnosti práce a požární ochrany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce celá ČR
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v oblasti požární ochrany (výhodou)
- odbornou způsobilist v oblasti bezpečnosti práce (výhodou)
- komunikační schopnost
- samostatnost při řešení problémů a důraz na přesnost
- schopnost pracovat v týmu
- dobrou znalost práce na PC
- vysoké pracovní nasazení
- ochotu se dále vzdělávat
- loajalitu
- řidičksý průkaz skupiny B - aktivní řidič
Náplň práce: koordinace a zajištění BOZP a PO u klientů, spolupráce při vývoji software BOZPO a PO - portál GUARDIAN, E-learning ..., tvorba, aktualizace a správa dokumentace, vyhledávání rizik na pracovištích u klientů, zjišťování jejich příčin a zdrojů, návrhy opatření k jejich odstranění, školení zaměstnannců v oblasti BOZP a PO, šetření příčin pracovních úrazů, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění, komunikace s orgány státní správy
Nabízíem:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
- možnost získání odborné způsobilosti v oblasti požární ochrany
- možnost získání odborné způsobilosti v oblasti bezpečnosti práce
- vzdělávací semináře v oblasti BOZP
- zajímavou práci, ve které je možnost profesního a platového růstu
Další informace:
Upřesnění mzdy
- základ 15 000,- Kč hrubého měsíčně
- příplatek 2 000,- Kč hrubého měsíčně za samostatný výkon práce (po zaučení)
- osobní ohodnocení 2 000 - 4 000,- Kč hrubého měsíčně
- po získáné odbornosti PO 2 000,- Kč hrubého měsíčně
- po získání odbornosti BOZP 2 000,- Kč hrubého měsíčně
- po získání jakékoli další odbornosti související s předmětem činnosti zaměstnavatele (např. ekologie, vyhláš