Vedoucí ekonomického úseku

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí ekonomického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: přímé řízení ekonomického úseku (personalistika, mzdy, fakturace, pokladna), odpovědnost za komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace, sestavování měsíčních závěrek, roční účetní závěrky, sestavování účetních výkazů do CSÚIS, analytické a metodické práce včetně PAP (pomocného analytického přehledu), účtování o časovém rozlišení investičních transferů, záloh a zúčtování, zajištění platebních styků, pohyby na bankovních účtech a pokladně, spolupráce se zřizovatelem při předkládání a odsouhlasení závěrek, provádění převodů nákladů a výnosů mezi středisky, kontrola dokladů, účtování projektů, soutěží a jejich vypořádání, kontrola a vedení evidence dokladů státního rozpočtu, fondů, dokladů FKSP, provádění zaúčtování interních dokladů
- Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, znalost práce na PC (uživatelsky MS Office, Excel, Word), výhodou znalost programu Sysifos a GORDIC, znalosti legislativy v oblastech účetnictví příspěvkové organizace výhodou
- Platová třída: 11, Plat HM 20 720 Kč - 31 170 Kč (platový stupeň dle započitatelné praxe) + příplatek za vedení a osobní ohodnocení, Nástup: ihned, dohodou
- Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání v oboru, zaměstnanecké benefity (závodní stravování, poukázky, příspěvek na penz. přip., účast na akcích školy, další vzdělávání)
- kontakt telefonicky nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kamil.rabek@hskm.cz
Volné místo vedoucí ekonomického úseku pro lokalitu Kroměříž.