Administrátor EU projektů

  • Chlumec

Pracovní místo ( Administrátor EU projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
monitoring dotačních příležitostí (národní a mezinárodní programy)
- vedení a administrace již probíhajících projektů (administrace žádostí o výplatu svěřených projektů a plnění
administrativních podmínek daného dotačního titulu)
- příprava nových projektových záměrů od počáteční fáze, přes realizaci až po finální ukončení projektu dle
stanovených termínů, podmínek a v odsouhlaseném rozpočtu
- pravidelný reporting vedení podniku o stavu realizace jednotlivých projektů
- komunikace s poskytovateli dotací a externími partnery
- vedení a koordinace malého projektového týmu
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
- výhodou znalosti a praktické zkušenosti s přípravou projektů z fondů EU
- výhodou zkušenosti s administrací projektů dle pravidel jednotlivých programů
- pokročilá znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel, Power Point)
- anglický jazyk slovem i písmem - komunikace se zahraničními partnery
- německý jazyk výhodou
- samostatnost, iniciativa, aktivní a tvůrčí přístup k řešené problematice a ke změnám
- analytické myšlení
- schopnost týmové spolupráce
- schopnost studovat a vzdělávat se v oboru
- výborné komunikační a organizační schopnosti
Nabízíme:
- nástupní mzda od 30.000,-Kč
- motivační složka mzdy závislá na osobním výkonu
- rovnováha mezi pracovním a osobním životem (WLB)
- prostor pro seberealizaci a možnost odborného růstu
- nadstandartní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování a další
zaměstnanecké benefity
- fire