REFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - ŽIVNOSTENSKÁ OPRÁVNĚNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup nejdříve 1.4.2019 nebo dle dohody
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, znalost živnostenského zákona, správního řádu a dalších souvisejících zákonů
(např. občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích), praxe ve veřejné správě při výkonu živnostenské agendy výhodou, zkouška odborné způsobilosti na úseku živnostenského podnikání výhodou, praxe v komunikaci a v jednání s veřejností, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, uživatelská znalost PC (MS Office, Internet)
- Náplň práce: výkon živnostenského úřadu v oblasti ohlašovacích a koncesovaných živností, zajišťování činnosti centrálního registračního místa živnostenského podnikání, zajišťování výkonu státní správy, vykonávání agendy oddělení živnostenských oprávnění, přijímání a zpracovávání ohlášení, oznámení a žádostí týkajících se živnostenského podnikání, kontrola plnění všech náležitostí, vydávání výpisů ze živnostenského rejstříku, rozhodnutí, potvrzení a sdělení, zajišťování výběru správních a místních poplatků, poskytování kompletních služeb kontaktního místa Czech POINT, odpovědnost za stav příručních spisoven Živnostenského úřadu, platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzděláván