ELEKTROMECHANIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZH-ISCO: 74122 Elektromechanici elektr. zařízení v dopravních prostředcích
ELEKTROMECHANIK/ČKA
- Místo výkonu práce: Pouchovská č.p. 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.8.2019
- Náplň práce: elektromechanik/-čka pro opravy a údržbu elektrobusů a trolejbusů,
- Požadujeme: řidičský průkaz minimálně skupiny B, vzdělání v oboru elektro, částečnou znalost českého jazyka - bude ověřeno zaměstnavatelem. Výhodou bude pokud budete mít kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - § 6.
- Nabízíme: příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné jízdné
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Vítková Dana, tel. 495 089 231, 603 568 571
Volné místo elektromechanik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.