Provozní zámečník

  • Bystřice pod Hostýnem

Pracovní místo ( Provozní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- pracovní náplň - obsluha a údržba zařízení ČOV Bystřice pod Hostýnem, údržba areálu
- požadujeme: SO vzdělání technického směru (strojní), praxi 3 roky, základní znalost práce na PC, svářečský průkaz plyn+elektro podmínkou, zodpovědnost, samostatnost
- Nástup 1.4.2019 nebo dle dohody, PD Po-Pá 7,00-15,00, PP na dobu určitou s možností přechodu na neurčito, pravidelné profesní vzdělávání
- Nabízíme: mzdové ohodnocení podle dosavadních zkušeností, po zapracování mzdový nárůst, mimořádné odměny, volnočasové poukázky Flexipass, možnost stravování za dotovanou cenu, 25 dnů dovolené, a ještě další zaměstnanecké benefity podle kolektivní smlouvy
- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti v Kroměříži, tel. 573 517 458, 721 943 032 nebo elektronicky personalista@vak-km.cz zasláním přihlášky s názvem pozice, o kterou se ucházíte a profesním životopisem.
Volné místo provozní zámečník pro lokalitu Bystřice pod Hostýnem.