Snídaňový/á číšník/servírka

Pracovní místo ( Snídaňový/á číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný i dříve, i v únoru. Přivítáme příjemnou kolegyni do našeho kolektivu.
Zájemci o pracovní místo se hlásí telefonicky (kdykoliv), osobně (PO - PA v době od 9:00 do 15:00 hod.) nebo e-mailem (directoratlesni-hotel.cz).
Volné místo snídaňový/á číšník/servírka pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Číšník/servírka Pracoviště: Uničovská č.p. 2149/99, Šternberk. Osobní kontakt je možný od pondělí do pátku, od 10 - 12 hod. na adrese pracoviště nebo je možné zaslat životopis e-mailem. Požadavky: vyučení (nemusí být v oboru), praxe v oboru výhodou, čistý trestní ...
Andrea Klarová Šternberk, Inzerováno včera

Číšník/servírka Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Zam. výhody: - moderní a příjemné pracovní prostředí - práci na HPP - možnost uplatnit své vlastní nápady a přístupy - příspěvek na stravování - parkování zdarma - podpora ...
Gastroland restaurants s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Číšník/servírka Pracoviště: Krapkova č.p. 439/34, Olomouc. Hledáme kolegu nebo kolegyni: - s praxí v obsluze - ochotného se dále vzdělávat Co požadujeme: - vyučení v oboru - praxi v obsluze - znalost AJ/NJ výhodou - spolehlivost, flexibilita Nabízíme: - práci na ...
RAKAS, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera