VLTAVA HOLDING, a. s.

Snídaňový/á číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný i dříve, i v únoru. Přivítáme příjemnou kolegyni do našeho kolektivu.
Zájemci o pracovní místo se hlásí telefonicky (kdykoliv), osobně (PO - PA v době od 9:00 do 15:00 hod.) nebo e-mailem (director@lesni-hotel.cz).
Volné místo snídaňový/á číšník/servírka pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Snídaňový/á číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: VLTAVA HOLDING, a. s.
Ulice: Filmová 4346
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Častová
E-mail: director@lesni-hotel.cz
Telefon: +420 606 885 225

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VLTAVA HOLDING, a. s.