LABORANT/-KA

  • Sobotka

Pracovní místo ( LABORANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LABORANT/-KA- pracoviště Sobotka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: info@novasobotka.cz, s případnými dotazy se obracejte od 6.00-14.30 hod na tel.: 493 571 521 pí Hrdinová. Můžete přijití i osobně na výše uvedenou adresu také v době od 6.00-14.30 hod.
Požadujeme znalost práce v laboratoři, samostatnost, pečlivost.
Nabízíme PP na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, stravenky po 3 měsících, vhodné i pro OZP i pro absolventy.
Volné místo laborant/-ka pro lokalitu Sobotka.