Prodavač/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: prodejna v prostorách Penny Market, Ašská 2393/8, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (ranní směna 6:00-14:00 h, odpolední směna 14:00-22:00 h, 1x za 14 dní ranní/odpolední směna o víkendu).

Náplň práce:
- pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
- příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- kontrola kvality a čerstvosti zboží
- dodržování hygienických zásad
- dodržování pravidel HACCP
- komunikace a obsluha zákazníků
- obsluha pokladny.

Požadujeme:
- základní vzdělání
- praxe s prodejem zboží
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost
- zdravotní průkaz
- ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední).

Nabízíme:
- práce ve stabilní české společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- čtvrtletní výkonnostní bonusy
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměna za práci o víkendech a svátcích
- slevové poukázky na nákup zboží
- lázně
- zaškolení na prodejně
- možnost práce i na DPP.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-18:00 h).
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Cheb.