MISTR/-OVÁ ÚDRŽBY

  • Most

Pracovní místo ( MISTR/-OVÁ ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení a vedení týmu spolupracovníků a koordinace jejich činnosti pro zajištění všech úkolů v lokalitě jeho působnosti
- zodpovědnost za časový rozvrh, obsah a množství práce přidělované členům týmu
- zodpovědnost za efektivní nasazení zaměstnanců a dodržování pracovních postupů
- zodpovědnost za řízení a zabezpečení řádného chodu střediska, za kvalitu a včasnost zajištění údržby provozu
NABÍZÍME:
- jistotu a stabilitu silné společnosti
- nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- možnost dalšího profesního vzdělávání
- sociální benefity v celkové hodnotě 27 000,- Kč, 13. + 14. mzda
- dovolená nad rámec Zákoníku práce
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání v oboru elektro, případně v některém z příbuzných oborů
- vyhláška 50/78Sb. - minimálně paragraf 6
- znalost práce na PC (Excel, Word, Google)
- zodpovědnost, flexibilita, řídící a rozhodovací schopnosti
- praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, schopnost přijmout odpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy
HLÁSIT SE: Machová Dagmar, tel.: 417 808 396, hlásit se pouze na e-mail: dagmar.machova@scvk.cz, osobní schůzka lze sjednat emailem
Volné místo mistr/-ová údržby pro lokalitu Most.