OŠETŘOVATEL/LKA PRASAT NA PORODNÁCH

  • Kroměříž

Pracovní místo ( OŠETŘOVATEL/LKA PRASAT NA PORODNÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: vedení porodů, ošetřování a krmení selat, manipulace s prasnicemi a selaty
- Požadavky: vyučení v oboru nebo SŠ zemědělského směru výhodou, není nutností, praxe v oboru je vítána, možnost zaučení, kladný vztah ke zvířatům
- PD: denní a noční směny (6:00 - 18:00, 18:00- 6:00 hod.), práce i o víkendech, nástup možný ihned
- Nabízíme: výše uvedená mzda, nástupní bonus 20 000 Kč (splatný ve 3 splátkách), dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13. plat), bonusový program společnosti po odpracování minimálně 1 roku (příspěvek na penzijní připojištění, na obědy, na rekreaci, na vzdělávání a zdraví) až 2716,-Kč/ měs
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: libor.fecko@szp.cz
Volné místo ošetřovatel/lka prasat na porodnách pro lokalitu Kroměříž.