HOTELOVÝ ZŘÍZENEC

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( HOTELOVÝ ZŘÍZENEC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Pekárková Monika, tel.: 353335107, 724 968 867,e-mail: hrm@astoria-spa.cz
(PO - PÁ 7,00 15,30)

Pracovní doba: 8,00 20,00 hod

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, praxe v lázeňském provozu výhodou, částečná znalost RJ, NJ, AJ.
Jsme úspěšná česká hotelová společnost, jejímž majitelem je již 25let společnost Kooperativa pojišťovna a.s.. V rámci našeho rozvoje a růstu hledáme nové kolegy pro posílení pracovního týmu.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravování, čtvrtletní prémie, pobytové poukazy u partnerských hotelových společností, poukázky na služby a zboží u partnerů Sodexo, dárkové karty Globus, po roce příspěvek na životní pojištění. Vysoký standard firemní kultury a péče o zaměstnance, moderní pracovní prostředí, teambuildingové akce.
Volné místo hotelový zřízenec pro lokalitu Karlovy Vary.