Obchodní zástupci

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Obchodní zástupci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme společnost zaměřená na návrh, vývoj a realizaci kamerových inspekčních systémů pro průmyslové aplikace se sídlem v Jablonci nad Nisou. Těžištěm naší práce je aplikování znalostí z oblasti zpracování obrazu, robotiky, komunikačních technik a řízení technologických procesů.

Do našeho kolektivu HLEDÁME novým informacím a technikám se nebránící kolegyně a kolegy

Rozšiřujeme tým a požadujeme:
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
Chuť pro týmovou spolupráci a další profesní i osobní rozvoj

Nabízíme:
Zajímavou a tvůrčí práci v perspektivním oboru
Flexibilní pracovní dobu
Další profesní i osobní růst včetně jazykových dovedností
Po úspěšném absolvování nástupní praxe další benefity:
notebook a mobilní telefon
týden dovolené navíc, stravenky 90,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění
možnost práce z domova
Platové ohodnocení podle výsledků
Pracovní úvazek dle dohody

V případě Vašeho zájmu se s Vámi rádi sejdeme. Také můžete zaslat kontakt, nebo ještě lépe životopis. Kontaktní údaje:
Ing. Jaroslav Vlach, Ph.D.
mobil: 723 142 262
e-mail: jaroslav.vlach@atesystem.cz
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Jablonec nad Nisou.