ÚDRŽBÁŘ - PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zajištění údržby a provádění oprav zařízení v chemickém průmyslu
důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení
řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení
zajištění údržby venkovních ploch, včetně komplexní péče o zeleň
příležitostná správa budov a zeleně
Odborné požadavky:
OU/SOU v řemeslném oboru
praxe v oboru výhodou
znalost čerpací techniky a mechanických zařízení
svářečský průkaz obalová elektroda nebo TIG výhodou
vyhláška § 50/78 Sb. výhodou
Všeobecné požadavky:
odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
technické, řemeslné znalosti a manuální zručnost
dodržování BOZP a OŽP
vysoká zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly
loajalita
práce na směnný provoz
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
zajímavou práci v moderním chemickém provoze
zaměstnanecké výhody
možnost firemního ubytování
nástupní mzda: dle praxe a zkušeností (od 23 000,- Kč + cca 4 000,- měsíční prémie)
Požadovaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@temperatior.cz
Volné místo údržbář - provozní zámečník pro lokalitu Liberec.