FINANČNÍ ANALYTIK

  • Liberec

Pracovní místo ( FINANČNÍ ANALYTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Denní reporting tržeb
Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz
Sledování a vyhodnocování finančního vývoje organizace
Spolupráce na vyčíslování akčních plánů úspor nákladů
Spolupráce při přípravě účetních auditů, statistických výkazů a inventur
Účtování bankovních výpisů, základní účtování faktur
Požadavky na uchazeče:
Vhodné i pro absolventy
Pokročilá znalost MS Office podmínkou
Znalost SAP výhodou
Pokročilá znalost anglického jazyka – slovem i písmem podmínkou
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Nabízíme:
Nástup ihned
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz, 775 222 235
Volné místo finanční analytik pro lokalitu Liberec.