Asistent/ka pedagoga

  • Slaný

Pracovní místo ( Asistent/ka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do naší základní školy přijmeme kolegu/kolegyni na pozici asistent pedagoga na plný úvazek. Plat dle platové tabulky (ovlivní vzdělání + praxe).
Základní požadavky: odolnost vůči stresu, ochota k týmové spolupráci.
Nabízíme: dobrý pracovní kolektiv, vstřícný přístup, pomoc a podporu začínajícím pedagogickým pracovníkům, prostor pro kreativitu. Příspěvky na rekreaci, kulturu, sport a vzdělávání, stravování v místě pracoviště, dovolená navíc.

Nástup možný ihned. Svůj životopis zasílejte a bližší informace žádejte u vedoucí školy Mgr. Jany Adamčíkové.
Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Slaný.