Všeobecná sestra v sociálních službách

  • Bruntál

Pracovní místo ( Všeobecná sestra v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Uhlířská 2
Požadujeme:
- Znalost v oblasti zdravotních služeb
- Aktivní přístup a spolupráci
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Samostatnost a zodpovědnost
- Spolehlivost
- Flexibilita
- Ochota dále se vzdělávat
- Znalost práce na PC (program WORD, EXCEL)
- Řidičské oprávnění - sk.B, požadováno aktivní řízení
- Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném zdravotnickém bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo vyšší odborné zdravotnické vzdělání nebo střední zdravotnické vzdělání s maturitní zkouškou
Nabízíme:
- Stabilní zázemí organizace Sagapo
- Kvalitní zázemí pro výkon práce
- Délka pracovní doby 40 hod. týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu denní směny
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
- Platové zařazení v 10. platové třídě (22 800 Kč - 34 320 Kč) + osobní příplatek (0 - 3 500Kč) po uplynutí 3 měsíční zkušební doby

Nástup možný iihned nebo dle dohody.

- 1 týden dovolené navíc
- Příspěvek na obědy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
- Indispoziční volno 1 den ročně
- Vzdělávání v oboru

Hlásit se na e - mail : varja.mrazkova@sagapo.cz nebo na tel. č. 554 211 061
Z : 4.2.2019
Volné místo všeobecná sestra v sociálních službách pro lokalitu Bruntál.