Konstruktér/ka, projektant/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Konstruktér/ka, projektant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Štěpánkova 142
NÁPLŇ PRÁCE: Vypracovat resp. Obstarat výrobní a montážní výkresovou dokumentaci strojní části a ocelových konstrukcí, vyhotovit dokumentaci potřebnou pro provedení požadovaných rekonstrukcí, úprav a modernizací. Vyhotovit podklady pro kalkulaci cen a pro objednání potřebných výrobků. Odborně komunikovat s dílnou a montéry realizujícími výrobu a externí montáž zařízení, promítnout změny dohodnuté ve výrobě a na montáži do výkresové dokumentace.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, aktivní znalost SW Autocad a Autodesk inventor, MS Office. Zodpovědnost, aktivní přístup, smysl pro povinnost, samostatnost. ŘP sk. B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: PP na dobu neurčitou, platové ohodnocení dle zkušeností a praxe, zajímavou práci, možnost rozvoje a vzdělání ve strojírenském oboru, mladý přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu, firemní kurzy AJ
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.
Volné místo konstruktér/ka, projektant/ka pro lokalitu Chrudim.