ZHOU XIANG s.r.o.

POMOCNÝ KUCHAŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Bílkova 270, 290 01 Poděbrady - Kluk

Požadujeme: teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán;

Kontaktujte nás telefonicky Po - Pá v době od 10:00 - 18:00 hod. nebo osobně na adrese: Bílkova 270, Poděbrady - Kluk.
Volné místo pomocný kuchař pro lokalitu Poděbrady.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÝ KUCHAŘ

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ZHOU XIANG s.r.o.
Ulice: Bílkova 270
Město: Poděbrady
PSČ: 290 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Haibo Zhang
Telefon: +420 608 959 599

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZHOU XIANG s.r.o.