Číšník/servírka - vedoucí pracovník/ce

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Číšník/servírka - vedoucí pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Cateringová část společnosti SUNDISK s.r.o. se stará o chod našich vlastních gastronomických provozoven - restaurací, občerstvení a ubytovacích zařízení s vlastním gastro provozem. Zajišťujeme rauty, recepce, párty, plesy, koktejly, večírky, oslavy včetně svateb a firemní akce. Provozujeme bary, restaurace a občerstvení v turisticky zajímavých lokalitách libereckého kraje.

Rozšiřujeme tým vedoucích pracovníků o nového kolegu/kolegyni. Pokud se nebojíte práce, chcete se rozvíjet a čerpat znalosti v oblasti gastronomie a vedení lidí, neváhejte a čtěte dál.

Jak začínáme?
Learning by doing - kompletní zaškolení v provozech SUNDISK Catering na různých pozicích skutečnou praxí (servírka/číšník, barman/barmanka, obsluha cateringu, vedoucí směny atd.). Po přibližně 3-6 měsíčním zaškolení vybíráme vhodnou vedoucí pozici podle Vašich schopností.

Co očekáváme?
- vzdělání nebo praxi v oblasti gastronomie
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- časovou flexibilitu
- spolehlivost, komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování
- schopnost vést a motivovat svěřený tým
- organizační schopnosti
- chuť učit se nové věci
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC

Co nabízíme?
- zaškolení v jednotlivých provozech
- práci na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned nebo dle dohody
- zajímavou, různorodou práci v rozvíjející se společnosti
- příspěvek na stravu a sport a další zaměstnanecké benefity
- možnost kariérního růstu

Kontakt e-mailem - lenka.havrdova@sundisk.cz
Volné místo číšník/servírka - vedoucí pracovník/ce pro lokalitu Jablonec nad Nisou.