KREJČÍ/KREJČOVÁ, ŠIČ/KA TEXTILNÍ VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( KREJČÍ/KREJČOVÁ, ŠIČ/KA TEXTILNÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
- Krejčová /šička pracuje na přidělených strojích a provádí operace, které jí jsou přiděleny v kvalitě dle předaného vzoru.
- Výroba kusová, výroba sériová textilních šitých výrobků.
Požadujeme:
- Praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou.
- Zodpovědný přístup k práci
- Manuální zručnost
- Ochota učit se novým věcem
- Praxe a znalost konfekční výroby vítána
Vzdělání: základní vzdělání, výuční list
Nabízíme:
- Moderní pracovní prostředí
- Moderní šicí technologie
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Pracoviště v blízkosti Vašeho bydliště v Liberci
- Rozmanitá a zajímavá práce
Pracovní úvazek: plný úvazek, zkrácený úvazek, DPP - brigáda
Podmínkou pro přijetí je úspěšné vykonání praktické zkoušky u šicího stroje.
Pokud Vás naše nabídka zaujala své ŽIVOTOPISY zasílejte na: info@sdcc.cz
Volné místo krejčí/krejčová, šič/ka textilní výroby pro lokalitu Liberec.