OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, VEDOUCÍ TÝMU, MANAŽER TÝMU, TIP HUNTER REGION

  • Sušice

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, VEDOUCÍ TÝMU, MANAŽER TÝMU, TIP HUNTER REGION ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRÁCE PRO Allianz pojišťovna, a.s.
Místo výkonu práce: lokalita Horažďovice, Sušice, Klatovy a okolí
Způsob prvního kontaktu: telefonicky , e-mailem
Kontaktní osoba: Václav Kokaisl tel.728550925
e-mail:kokaislvenca@seznam.cz,
Výhody:
- dle výše zmíněných pozic platové zařazení od 25 000 - 65 000,-Kč
- karierní růst v oblasti jak obchodní tak i manažerské, garantované díky rozvojovým programům společnosti
- nepropracovanější karierní systém na trhu v oblasti finanční sféry
- nově vybudovaná kancelář
- moderní pracovní systémy
- fixní plat / 3 měsiční zkušební doba + provizní systém
- firemní benefity odpovídající výše popsaným pozicím
- podpora do začátku - přidělení kmene, týmu atd.
Upřesnuji - požaduji:
- proobchodně smýšlejícího ducha osobnosti
- chuť a cíl si vydělat nadstandartní peníze
- týmový a lidský přístup
- zkušenost v obchodě
- cit pro dotahování věcí do konce
- cilevědomost, ctižádostivost a chut pracovat sám na sobě
Osobně garantuji vysokou podporu celého mého týmu a Allianz akademie a nadstandartní výdělek nejen na začátku.
Pokud Vás tato myšlenka oslovila a myslíte si že jste to právě Vy, těším se na Vaše životopisy.
Volné místo obchodní zástupce, vedoucí týmu, manažer týmu, tip hunter region pro lokalitu Sušice.