POLICISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POLICISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- nástup možný dle dohody po úspěšném absolvování přijímacího řízení
- služební zařazení na základním útvaru PČR - obvodní oddělení, dopravní inspektorát, dálniční oddělení, cizinecká policie, pohotovostní a eskortní oddělení
- pozor, nejedná se o administrativní pozici!!
- náborový příspěvek 75 000 Kč (po zkušební době)
- zkušební doba 6 měsíců
Požadavky: trestní bezúhonnost, české občanství, osobnostní, fyzická a zdravotní způsobilost
upřesňující informace budou uchazeči sděleny na nezávazné informační schůzce, případné další informace k dispozici na www.policie.cz/nabor
- Pro získání potřebných znalostí a dovedností k výkonu služby absolvuje po nástupu k PČR policista základní odbornou přípravu v délce trvání 12 měsíců. Vhodné pro absolventy!
Po uplynutí doby určité bude služební poměr prodloužen na dobu neurčitou po úspěšném absolvování služební zkoušky.
- Nabízíme: 30 dní dovolené, výsluhový příspěvek, příspěvek na dovolenou (po 3 letech služby), ozdravný pobyt (po 15 letech služby), náborový příspěvek
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (PO - PÁ 7:30 - 14:00) či e-mailem, kontaktní osoba: Hudcová Eva, tel. 974 522 263, e-mail: krph.nabor@pcr.cz
Volné místo policista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.