ŘIDIČ/-KA ZÁJEZDOVÉ DOPRAVY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA ZÁJEZDOVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od nástup možný ihned, turnusové služby
- Náplň práce:zájezdy po ČR i zahraničí, komunikace se zákazníky
- Požadujeme: dokončené základní vzdělání, ŘP sk. D+E, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, profesionální chování a příjemné vystupování, praxe v řízení autobusu min. 1 rok
- Nabízíme: práci pro stabilní společnost s 90 letou tradicí, propracovaný systém příplatků (víkendy, svátky, práce v noci, přesčasy atd.), týden dovolené navíc, mimořádné odměny dle výsledků hospodaření společnosti, odměny při významných pracovních a životních jubileích, odměny za jízdu bez nehod, finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění, na stravování, samozřejmostí je jistota pravidelného přijmu, zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9000Kč), průměrná mzda řidiče 30.000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy, klimatizované místo řidiče, náš vozový park neustále modernizujeme, moderní zázemí pro řidiče v areálu DP, služební stejnokroj, pravidelná školení
- V případě zájmu nás telefonicky kontaktujte na tel.: 495 089 231 (pí. Vítková)
Volné místo řidič/-ka zájezdové dopravy pro lokalitu Hradec Králové.