Obchodně technický zástupce

  • Česká Ves

Pracovní místo ( Obchodně technický zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 29.5.2019
První kontakt písemný:
- Pokud splňujete níže uvedené požadavky a zaujala Vás naše nabídka, zašlete nám prosím Vaše CV a stručný motivační dopis na e-mail: cv@chytrapena.cz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- převážně Česká Ves a dále celá Česká republika
- pro zájemce z celé České republiky.
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou nebo vyučení s maturitou
- Praxe v oblasti stavebnictví minimálně 3 roky (izolační systémy a úspory energie výhodou)
- Obchodní a technickou vyzrálost
- Reprezentativní vystupování a vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- Práci na PC - aktivní znalost MS Office, internet
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- Ochota učit se novým věcem, dlouhodobý zájem o stavební obor
- ŘP skupiny B, aktivní řidič, ochotu cestovat a obchodovat
- Orientaci na výsledek
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Vyhledávání možnosti rozšíření prodeje aplikace PUR pěny ve svěřeném regionu v rámci ČR
- Zaměření a návrh technického řešení u zákazníka
- Poskytování informací o charakteristikách výrobků a znalost technologických postupů aplikace
- Příprava podkladů pro rozpočtáře, vedení obchodního případu v místě
- Úzká spolupráce se svým obchodním asistentem
- Udržování a posilování kontaktů se zákazníky
- Získávání nových zákazníků
- Zodpovědnost za technickou připravenost zakázky
- Dodržování bezpečnostních, požárních a pracovněprávních předpisů
- Prosazování firemní strategie a značky
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- Perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví
- Práci jako HPP nebo i na IČ, na dobu určitou po dobu jedno