Senior/Junior SAP programátor ABAP

  • Brno

Pracovní místo ( Senior/Junior SAP programátor ABAP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Požadujeme:
- VŠ vzdělání/aktivní VŠ studium
- schopnost se učit novým věcem v SAP (SAP Fiori…)
- pasivní znalost anglického jazyka
- znalost programování ABAP/4 (imperativní a OO programování, metody user-exit programování, BAPI, reporty, dynpra, formuláře, integrace na SAP/nonSAP systémy)
- znalost XML
- znalost architektury SAP R/3
- znalost SAP Workflow výhodou
- znalost WD4A výhodou
- znalost SAP modulů výhodou
- znalost programování v JAVA či jiném jazyce výhodou
- znalost programování mobilních aplikací výhodou
- analytické myšlení
- zákaznický přístup, ochota cestovat
Nabízíme:
- perspektivní uplatnění na projektech v kvalitním týmu
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí prosperující společnosti
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- práce v moderní dynamické společnosti
- možnost osobního a kariérního růstu
- vzdělávání a školení
Volné místo senior/junior sap programátor abap pro lokalitu Brno.