mistr/ová výroby

  • Sudoměřice

Pracovní místo ( mistr/ová výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sudoměrice 552. Náplň práce: organizace svěřeného střediska, vedení týmu pracovníků na výrobní lince, odpovědnost za plnění operativního plánu, kontrola kvality svěřené linky. Požadujeme: praxi na pozici mistra nebo předáka ve výrobě výhodou, střední odborné vzdělání s výučním listem, úplné středoškolské vzdělání, obsluha PC, samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme: práci na HPP, nástupní mzda 20 -25 000,- Kč + prémie, po zaučení navýšení, motivační prémiový systém na základě výkonu 0-50 % z hodinové mzdy, 50ti % příspěvek na stravování,13. plat v případě kladného hospodářského výsledku společnosti, práci na moderních strojích, dobrá dopravní dostupnost hromadnou dopravou z Hodonína, Strážnice, Veselí nad Moravou. Kontakt na mail: prace@sudomerice.izos.org
Volné místo mistr/ová výroby pro lokalitu Sudoměřice.