ÚSEKOVÝ TECHNIK

  • Otovice

Pracovní místo ( ÚSEKOVÝ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Virtová Věra, tel.: 474 636 237, e-mail: virtova@poh.cz

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru vodní hospodářství a vodní stavby, VŠ vzdělání v oboru zemědělství (meliorace), lesní inženýrství, inženýrská ekologie nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru stavebním - vodohospodářském s přiměřenou praxí
znalost stavebních konstrukcí ve vodním hospodářství, hydrauliky a hydrotechniky
znalost staveb vodních a melioračních, zdravotně vodohospodářských staveb
orientace v projektové dokumentaci vodohospodářských staveb a v mapových podkladech, stavebním zákoně
znalost technologických postupů strojů a prací při provádění vodohospodářských staveb
znalost základů hydrologie
základní znalost zákona č. 254/2001 Sb. O vodách
uživatelská znalost práce na PC
fyzická zdatnost pro pohyb v terénu
samostatnost
ochota učit se novým znalostem v oboru, schopnost vyhledávat informace
aktivní a systematický přístup k řešení problémů
spolehlivost, preciznost, zodpovědnost, schopnost plánování a organizace činností
nástup dohodou
ŘP sk. B
Popis pracovní činnosti:
zajištění provozní činnosti ve spravovaném území, včetně organizování údržby vodních toků a vodohospodářských objektů
součinnost při řešení havárií a povodňových situací ve spolupráci s vodohospodářskými orgány
jednání s úřady, vyjadřovací činnost k pozemkovým
odborné a administrativní vedení podřízených pracovníků a kontrola jejich činnosti

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilním podniku
širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené pro každého, možnost závodního stravová