SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

  • Nejdek

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Taušková Soňa Ing., tel.: 353 240 142, e-mail: h.rydvanova@nejdek.cz
Kdo nahlásil: Rydvánová Hana, tel.: 353240116, e-mail: h.rydvanova@nejdek.cz

Písemnou přihlášku včetně příloh doručí uchazeč na adresu:

Městský úřad Nejdek, nám. Karla IV. 239, 362 21 Nejdek
v uzavřené obálce se zpáteční adresou označené
Výběrové řízení - sociální pracovnice/ník - MěÚ Nejdek - Neotvírat!
nebo osobně do podatelny Městského úřadu v Nejdku:
Termín doručení: nejpozději 15. března 2019 v 1100hod.
Pro lepší komunikaci uveďte telefonní kontakt.

Požadujeme:
schopnost odborné, samostatné i týmové práce a vysoké pracovní nasazení
schopnost jednat s partnery (veřejnost, instituce, klienti)
odolnost vůči stresu, časová flexibilita
osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě a schopnost dalšího vzdělávání
morální bezúhonost, nepodjatost
řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
znalost práce na PC
ZOZ - zákon o sociálních službách

Nabízíme: stravenky, příspěvek na důchodové připojištění
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Nejdek.