Technický asistent/ka - s činností v rámci ČR

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Technický asistent/ka - s činností v rámci ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO POŽADUJEME:
SŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby,
znalost práce s PC (Office, rozpočtové programy),
řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, dobrá znalost českého jazyka
působení: Praha a Střední Čechy
CO NABÍZÍME:
zázemí stabilní stavební společnosti
možnost seberealizace a profesní růst
odpovídající finanční ohodnocení
zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
zajímavé firemní benefity a další výhody: týden dovolené navíc aj.
OČEKÁVANÝ NÁSTUP DOHODOU!
Volné místo technický asistent/ka - s činností v rámci čr pro lokalitu Žďár nad Sázavou.