ASISTENT/-KA OBCHODU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: příjem a zpracování objednávek od zákazníků, komunikace se zákazníky telefonicky, mailem, komunikace s ostatními odděleními společnosti
- Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, práci na PC - požadavkem je hlavně rychlost a přesnost
dobré komunikační schopnosti
- Nabízíme: přátelský kolektiv v rodinné firmě, příspěvek na stravování v plné výši, příspěvek na penzijní připojištění po získání PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
- Životopis prosím zasílejte e-mailem na adresu: petra.fiedlerova@alter-hk.cz
Volné místo asistent/-ka obchodu pro lokalitu Hradec Králové.